Zadzwoń 081 5853013
Witamy w sklepie Zaloguj się lub Załóż konto.

Lekowet - Hurtownia Leków Weterynaryjnych

Hurtownia Leków Weterynaryjnych

Zaloguj się aby skorzystać z wyszukiwarki

BARRIERE DIP + NAGIETEK 1L

Producent: PPH Vit-Tra, Kusowo Dobrcz
Skład: Kwas mlekowy, gliceryna, glikol propylenowy, alkohol poliwinylowy, ekstrakt z nagietka, substancje powierzchniowo – czynne.

Dostępność: w magazynie
Wskazania Informacje Skład

Wskazania do stosowania

GOTOWY DO ZASTOSOWANIA ROZTWÓR POUDOJOWEJ KĄPIELI STRZYKÓW NA BAZIE KWASU MLEKOWEGO. Gotowy do uŜycia roztwór o działaniu dezynfekcyjnym, w którym zanurza się strzyki po doju (dipping). Tworzy na skórze strzyków warstwę pielęgnacyjno-ochronną. Skóra strzyków i przewód strzykowy zostają skutecznie zabezpieczone przed przedostawaniem się drobnoustrojów i zanieczyszczeń do wnętrza wymienia.Gotowy do uŜycia roztwór o działaniu dezynfekcyjnym, w którym zanurza się strzyki po doju (dipping). Tworzy na skórze strzyków warstwę pielęgnacyjno-ochronną. Skóra strzyków i przewód strzykowy zostają skutecznie zabezpieczone przed przedostawaniem się drobnoustrojów i zanieczyszczeń do wnętrza wymienia.Gotowy do uŜycia roztwór o działaniu dezynfekcyjnym, w którym zanurza się strzyki po doju (dipping). Tworzy na skórze strzyków warstwę pielęgnacyjno-ochronną. Skóra strzyków i przewód strzykowy zostają skutecznie zabezpieczone przed przedostawaniem się drobnoustrojów i zanieczyszczeń do wnętrza wymienia. Gotowy do uŜycia roztwór o działaniu dezynfekcyjnym, w którym zanurza się strzyki po doju (dipping). Tworzy na skórze strzyków warstwę pielęgnacyjno-ochronną. Skóra strzyków i przewód strzykowy zostają skutecznie zabezpieczone przed przedostawaniem się drobnoustrojów i zanieczyszczeń do wnętrza wymienia. Gotowy do użycia roztwór o działaniu dezynfekcyjnym, w którym zanurza się strzyki po doju (dipping). Tworzy na skórze strzyków warstwę pielęgnacyjno - ochronną. Skóra strzyków i przewód strzykowy zostają skutecznie zabezpieczone przed przedostawaniem się drobnoustrojów i zanieczyszczeń do wnętrza wymienia. Gliceryna zawarta w eimü – BARRIERE DIP z dodatkiem nagietka utrzymuje skórę strzyków gładką i elastyczną, przyczyniając się do poprawy jej odporności, natomiast kwas mlekowy stwarza skuteczną naturalną zaporę przed drobnoustrojami, a szczególnie bakteriami. Dzięki nieściekającej powłoce ochronnej końce strzyków i kanały strzykowe są właściwie zabezpieczone przed zanieczyszczeniami i czynnikami chorobotwórczymi występującymi w środowisku naturalnym, co wspomaga zdrowotność wymion.

Informacje

Karencja: Nie obowiązuje

Skład produktu

Kwas mlekowy, gliceryna, glikol propylenowy, alkohol poliwinylowy, ekstrakt z nagietka, substancje powierzchniowo – czynne.