Zadzwoń 081 5853013
Witamy w sklepie Zaloguj się lub Załóż konto.

Lekowet - Hurtownia Leków Weterynaryjnych

Hurtownia Leków Weterynaryjnych

Zaloguj się aby skorzystać z wyszukiwarki

CYFLOK 50 EW NA MUCHY 20ML

Producent: BAYER CropScience AG, Niemcy
Skład: Zawartość substancji czynnej: Cyflutryna 50g/L (3-(2,2-dichlorowinylo)-2,2-dimetylocyklopropanokarboksylanu alfa-cyjano-3-fenoksy-4-fluorobenzylu)-związku z grupy pyretroidów o działaniu kontaktowym i pokarmowym.

Dostępność: Brak
Wskazania Informacje Skład

Wskazania do stosowania

Koncentrat do sporządzania zawiesiny wodnej przeznaczony do zwalczania owadów biegających i latających. Cyflok 50 EW przeznaczony jest do zwalczania owadów biegających, takich jak: prusaki, karaluchy, czarne chrząszcze ściółkowe, mrówki faraona, rybiki cukrowe, oraz latających jak: komary, muchy, meszki oraz szkodniki magazynowe, np.: wołki, trojszyki, mkliki, omacnice, itp. Może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, fabrycznych i użyteczności publicznej, inwentarskich, magazynach, piekarniach, młynach itp. Preparat działa kontaktowo, efekt biobójczy następuje po zetknięciu owada z opryskaną powierzchnią. W miejscach gdzie ze względu na szybki rozwój populacji może pojawić się odporność, powinno się stosować rotację preparatów, tzn. używać środków zawierających substancje czynne należące do różnych grup chemicznych. W przypadku powtórnego pojawienia się insektów po wykonaniu zabiegu, należy go powtarzać w odstępach dwutygodniowych.

Informacje

Preparatu nie należy stosować w szpitalach, izbach chorych, w salach gdzie przebywają dzieci. Opakowanie: pojemność: 20ml 100ml cieczy roboczej sporządzonej w stosunku 1 część preparatu i 9 części wody wystarcza do zamgławiania 1000m3 przestrzeni.

Skład produktu

Zawartość substancji czynnej: Cyflutryna 50g/L (3-(2,2-dichlorowinylo)-2,2-dimetylocyklopropanokarboksylanu alfa-cyjano-3-fenoksy-4-fluorobenzylu)-związku z grupy pyretroidów o działaniu kontaktowym i pokarmowym.